Praca Kierowca kat gm. Dobre Miasto, Warmińsko-Mazurskie

1-5 z 5 wyników

Dobre Miasto, Warmińsko-Mazurskie
Zatrudnimy kierowcę z kat. D (autobus) w celu realizowania przewozów szkolnych w gminie Dywity Oferujemy umowę o pracę. Osoby zainteresowane z w/w miejscowości lub okolic proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.
11 dni temu
STAN-BUD Hurtownia Materiałów Budowlanych Stanisław Romańczu...  -  Dobre Miasto, Warmińsko-Mazurskie 2100 zł
Zakres obowiązków zgodnie ze stanowiskiem
7 dni temu
kontakt przez PUP  -  Dobre Miasto, Warmińsko-Mazurskie 3000 zł
Zakres obowiązków Kierowanie samochodem dostawczym na terenie UE. Inne wymagania Mile widziana znajomość języka angielskiego.
1 dzień temu
Zakres obowiązków Kierowanie pojazdem dostawczym na terenie UE. Inne wymagania Mile widziana znajomośc języka angielskiego i doświadczenie zawodowe w zawodzie kierowca samochodu dostawczego.
11 dni temu
NL Jobs Polska  -  Dobre Miasto, Warmińsko-Mazurskie
 ...stałej współpracy Wymagania: dyspozycyjność do wyjazdu na okres min. 3 miesięcy komunikatywna znajomość języka angielskiego mile widziana prawo jazdy kat. B mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane chęć i motywacja do pracy...
27 dni temu