...Kierowca kategorii C+E Obowiązki transport międzynarodowy, głównie Europa Zachodnia Wymagania Prawo jazdy kat C+E Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę trasy tygodniowe, weekendy w domu...
Zasugerowane
Praca stała
Praca na pełen etat
Umowa

Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa Genpol Mateusz Hodyas

Baranów, gm. Baranów, Wielkopolskie
24 dni temu

7000 - 8500 zł

Zakres obowiązków: Przewóz towarów w transporcie krajowym zg zlecenia (praca od pon. - pt.). Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Kierowca samochodu ciężarowego Zawód: Kierowca samochodu ciężarowego
Praca na pełen etat
Praca w dni powszednie

DAWKAR - DAWID RYBAK

Mały Buczek, gm. Rychtal, Wielkopolskie
16 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Przewóz materiałów budowlanych. Mile widziane uprawnienia na HDS. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Kierowca samochodu ciężarowego Zawód: Kierowca samochodu ciężarowego Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|83
Praca na pełen etat

ZPUH REMBET Sp. z o.o.

Kępno, Wielkopolskie
10 dni temu
Dołącz do nas, jeśli: posiadasz wykształcenie min. zawodowe, jesteś gotowy/a do podjęcia pracy fizycznej związanej z dźwiganiem (zgodnie z normami BHP), jesteś osobą uczciwą, odpowiedzialną i dokładną w wykonywaniu obowiązków, jesteś kulturalny/a i potrafisz...
Zasugerowane
Praktyka/staż
Praca na pełen etat
Praca fizyczna
Umowa o pracę
Umowa na zastępstwo

Poczta Polska Spółka Akcyjna

22 dni temu