Praca Kierowca Łaski, Łódzkie

1-6 z 6 wyników

Wizbud Sp. z o.o.  -  Łask, Łódzkie
Obowiązki: Wykonywanie robót wiążących się z kierowaniem samochodem ciężarowym – wywrotką 4 i 3 osiową przy robotach ziemnych , torowych, okołotorowych , drogowych jak również roboty konserwacyjne. Wymagania: uprawnienia odpowiednie do prowadzenia samochodów...
3 dni temu
Grabno, gm. Sędziejowice, Łódzkie
Witam serdecznie. Mam do zaoferowania prace dla kierowcy (kat.B),w systemie 3/1. Praca odbywa się po krajach uni europejskiej.Więcej informacji pod tel.+ 486 - pokaż numer telefonu -
13 dni temu
Łask, Łódzkie
Praca w systemie tygodniowym. Wyjazd i powrót do Polski. Man Tgx przypisany do kierowcy. Własna baza serwisowa. Umowa o pracę.
3 dni temu
BK BUSINESS Krzysztof Białkowski  -  Orchów, gm. Łask, Łódzkie 2500 zł
Zakres obowiązków obsługa magazynu, przyjmowanie, wydawanie towaru, dbałość o porządek na magazynie, dostawa towaru do klienta.Oferta równiez dla osób niepełnosprawnych Inne wymagania mile widziane doświadczenie na podobnych stanowiskach
21 dni temu
Urszula Wyrwas, Henryk Wyrwas S. C.  -  Łask, Łódzkie
kierowca samochodu ciężarowego Staż pracy: 0-5 latKategorie praw jazdy: C E
20 dni temu
Wymagania: - prawo jazdy kat. C+E - świadectwo kwalifikacji lub kurs na przewóz rzeczy - badania psychologiczne - zaświadczenie lekarskie - karta kierowcy - doświadczenie nie wymagane - kierunek PL-GB GB-PL - górne promy w obie strony
12 dni temu