Praca Kierowca Śródmieście, Gdynia

1-5 z 5 wyników

Śródmieście, Gdynia
GŁÓWNE ZADANIA: realizacja dostaw towarów do klientów wg ustalonych harmonogramów załadunek i wyładunek przewożonego towaru odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów związanych z transportem towarów współpraca w zespole w zakresie realizacji założonych celów...
4 dni temu
Zatrudnię kierowcę kat C+E miedzynarodowka 1. system 2/2 trasy północno zachodnie Niemcy-Szwecja 2. system 2/1 trasy północno zachodnie Niemcy-Szwecja ​​​​​​Wszelkich odpowiedzi udzielę telefonicznie co do wynagrodzenia i na czym polega praca . Wymagana karta kierowcy
4 dni temu
Wymagania: Prawo jazdy kat. C+E, Karta kierowcy do tachografu cyfrowego, Świadectwo kwalifikacji zawodowej / ukończony kurs na przewóz rzeczy, Dyspozycyjność i Odpowiedzialność, Aktualne zaświadczenie o niekaralności, Doświadczenie min 2 lata. Obowiązki:...
7 dni temu
Zatrudnię kierowcę do transportu drewna. Samochód z naczepą. Praca od poniedziałku do piątku. Wymagania: - prawo jazdy kategoria C+E, - karta kierowcy do tachografu cyfrowego.
1 dzień temu
Oferujemy pracę dla kierowców UBER na terenie całego Trójmiasta. Do pracy dostaniesz auto służbowe. Serwis, naprawy, przeglądy, opony, ubezpieczenie to nasz koszt! Wynagrodzenie wypłacamy w systemie prowizyjnym, zależnie od liczby wykonanych przejazdów. W praktyce jest...
10 dni temu