Średnia wypłata: zł5346 /miesięcznie

Więcej statystyk

Numer oferty: StPr/24/0254 Obowiązki: transport materiałów sypkich na terenie kraju Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E Kwalifikacja wstępna dla prawa jazdy kat. C + E Wykształcenie: ~ podstawowe ...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Barcin-Wieś, gm. Barcin, Kujawsko-Pomorskie
2 dni temu

7000 zł

Zakres obowiązków: transport materiałów sypkich na terenie kraju Wykształcenie: podstawowe Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|122
Praca na pełen etat

"EKOERGO"Jarosław Trzaskowski

2 dni temu
 ...Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne Twój zakres obowiązków transport chemii w cysternach i kontenerach chemicznych na terenie Unii Europejskiej działanie w interesie firmy i dbanie o jej dobre imię zaangażowanie oraz dbałość...
Zasugerowane
Praca stała
Praca na pełen etat
Umowa
System 3/1
Praca w dni powszednie

ROOS SPEDITION SP. Z O.O.

Żnin, Kujawsko-Pomorskie
25 dni temu