Niestety wystąpił błąd і w tej chwili serwer nie może przetworzyć wysłanego żądania. Spróbuj ponownie za kilka minut.
Niestety, żadnej oferty na zapytanie "kierowca, Aleksandrów Kujawski, Kujawsko-Pomorskie, Staż" nie znaleziono.
Otrzymuj najnowsze oferty pracy na pocztę
Otrzymasz e-mail od Jooble, gdy pojawią się nowe oferty "Kierowca, Aleksandrów Kujawski, Kujawsko-Pomorskie, Staż"na pocztę %EMAIL%

Wskazówki dotyczące wyszukiwania:

  • Spróbuj wyszukać oferty pracy wg. zapytania kierowca, Aleksandrów Kujawski, Kujawsko-Pomorskie nie używając filtrów wyszukiwania (znaleziono około 52 ofert).
  • Upewnij się, że poprawnie wpisałeś zapytanie.
  • Spróbuj wpisać inne zapytanie.
  • Spróbuj użyć bardziej ogólne zapytanie.

Subskrybuj powiadomienia o ofertach pracy i otrzymasz wiadomość jak tylko ogłoszenia wg. twojego zapytania pojawią się w Internecie.

Kierowca kat. C

Karo

Wymagania: Kat. C Kurs na przewóz rzeczy/ kwalifikacja wstępna Zaangażowanie do pracy Doświadczenie w kierowaniu pojazdów Oferujemy: Umowę o pracę Pewne i terminowe zarobki Pracę w zgranym zespole Możliwość rozwoju Informacje dodatkowe: Orzeczenie...
Koneck, gm. Koneck, Kujawsko-Pomorskie
2 miesięcy temu
Jooble aplikowanie

Kierowca C+E

Trans-Rach

Kierowca C+E 1. Kogo szukamy? Zarówno kierowców z długoletnim doświadczeniem jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją wielką podróż. Prócz prawa jazdy C+E oczekujemy rozważności i odpowiedzialności.   2. Twoje zadania: realizacja zadań transportowych na terenie...
Toruń

KIEROWCA KAT. C+E

25 zł / stawka godzinowa

Zakład Przemysłu Mięsnego "Dróbaleks" Spółka Jawna K.E.C. Śm...

Zakres obowiązków: Transport wyrobów gotowych do hurtowni, transport żywego Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: Mile widziane: licencja na przewóz rzeczy. Umiejętności i uprawnienia: Karta Kierowcy
Rudunki, gm. Aleksandrów Kujawski, Kujawsko-Pomorskie
29 dni temu

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.