Filtry

Praca Kierowca Białostocki, Podlaskie

1-6 z 6 wyników

Klient infoPraca.pl  -  Choroszcz, Podlaskie
Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za podtrzymywanie relacji z obecnymi klientami, pozyskiwanie nowych klientów na terenie całego kraju oraz dostarczanie towaru. Wymagania: znajomość obsługi komputera (MS Office) prawo...
4 dni temu
"AGROKOMPLEKS" Spółka Jawna A.M.P. Wiśniewscy  -  Suraż, Podlaskie 2000 zł
Zakres obowiązków przygotowywanie towaru do transportu, ładowanie towaru wózkiem widłowym/pleciakiem, rozwożenie towaru do klienta, dbałośc o pojazd-drobne naprawy i prace konserwatorskie
5 dni temu
Iglotex-Łukasz Sp. z o.o.  -  Porosły, gm. Choroszcz, Podlaskie 2500 zł
Zakres obowiązków terminowa dostawa towaru na powierzonym terenie, załadunek i rozładunek toarów, prowadzenie dokumentacji Inne wymagania badania sanitarne
10 dni temu
Porosły, gm. Choroszcz, Podlaskie
Transport realizowany na terytorium Polski ciągnik siodłowy z naczepą typu firanka Wymagania: prawo jazdy kategorii C+E ( kod 95) aktualna karta kierowcy, doświadczenie na stanowisku kierowcy, Oferujemy: umowę o pracę weekend w domu (baza Białystok)
13 dni temu
Choroszcz, Podlaskie
Witam zatrudnię kierowcę z doświadczeniem na wywrotkach. Tomasz Dojlida 667
14 godziny temu
Kleosin, gm. Juchnowiec Kościelny, Podlaskie
 ...Praca prosta i przyjemna. Zadania: Kierowanie wywrotką Transport materiałów sypkich Wymagania:. Odpowiednie uprawnienia kierowcy: prawo jazdy kat. C lub C+E, Mile widziana umiejętność pracy koparko-ładowarką. Wymagana karta kierowcy Doświadczenie w...
6 dni temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance