Data

cały czas

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Odległość od miasta

40 kilometrów

lokalizacja

Podobne zapytania:

Inne zapytania:

Pracodawcy

Freelance oferty:

Pokazywać

Praca Kierowca Bytów, Pomorskie

1-8 z 8 wyników

Bakoma Sp. z o. o.  -  Bytów, Pomorskie
Zakres obowiązków: ~sprzedaż bezpośrednia produktów ogólnopolskiej Spółki, ~obsługa stałych klientów na powierzonym obszarze, ~budowanie długotrwałych relacji z klientem, ~efektywne wprowadzanie nowych produktów. Wymagania: ~miejsce zamieszkania w pobliżu wybranego...
4 dni temu
Bytów, Pomorskie
Firma transportowa poszukuje osób na stanowisko kierowcy w transporcie międzynarodowym (kraje: D, B, NL, L, A, CZ, PL). Opis stanowiska: - prowadzenie samochodów o DMC do 3,5t w transporcie międzynarodowym - dostarczanie ładunków na terenie Europy Wymagania:...
6 dni temu
Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Marek Gowin  -  Bałachy, gm. Lipusz, Pomorskie 4200 zł
Zakres obowiązków - Wykształcenie zasadnicze zawodowe
12 dni temu
Jarosław Napiątek Usługi Transportowe  -  Nowe Karpno, gm. Lipusz, Pomorskie 3500 zł
5 dni temu
PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ W BYTOWIE S.A.  -  Bytów, Pomorskie
kierowca autobusu Staż pracy: 0-5 lat Kategorie praw jazdy: D Wykonujemy przekazy na kierunkach: kraj Europa Zachodnia
13 dni temu
ŁĄCCY-KOŁCZYGŁOWY Spółka z o.o.  -  Kołczygłowy, gm. Kołczygłowy, Pomorskie 2000 zł
Zakres obowiązków Rozładunek, załadunek towarów, dowóz na stanowiska. Miejsce wykonywania pracy Jezierze. Wykształcenie zasadnicze zawodowe
5 dni temu
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Bytowie  -  Bytów, Pomorskie
kierowca autobusu Staż pracy: 0-5 lat Kategorie praw jazdy: D
miesiąc temu
Fahrerkonzept  -  Bytów, Pomorskie
Jesteśmy firmą zatrudniającą i szkolącą kierowców. Przekazujemy swoim klientom personel do realizacji prac w ramach leasingu pracowniczego, w szczególności do realizacji transportu pojazdami ciężarowymi. Współpracujemy z największymi niemieckimi spedycjami. Oferujemy pracę...
6 dni temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance
Feedback

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.