Praca Kierowca Chełmiński, Kujawsko-Pomorskie

1-8 z 8 wyników

EKO - TERM Magdalena Kluszczyńska  -  Lisewo, Kujawsko-Pomorskie 2000 zł
Zakres obowiązków Sprzedaż węgla, workowanie, układanie towaru, kontakt z klientem
3 dni temu
Zakres obowiązków Kierowanie samochodem ciężarowym
3 dni temu
Stolno, gm. Stolno, Kujawsko-Pomorskie
Witam! Poszukuje osoby do prowadzenie busa od godz 6,45 do godz 8,00 i od godz 14,00 do 16,00 . Dziennie ok 5h. Reszte informacji udziele telefonicznie.
5 dni temu
Chełmno, Kujawsko-Pomorskie
Praca od zaraz- kierowca kat B bez dodatkowych uprawnien. Najlepiej rencista/praca dorywcza . Przewóz Za granice Niemcy Holandia Belgia.
11 dni temu
Unisław, Kujawsko-Pomorskie
KIEROWCA KAT. C+E TRANSPORT: - Międzynarodowy ( DE, NL, BE) Zestaw: ciągnik s. + naczepa firanka Opis stanowiska: - kierowca kat. C + E Wymagania: doświadczenie w kierowaniu ciągnikami siodłowymi aktualne uprawnienia i badania uprawniające do prowadzenia...
2 dni temu
Zatrudnię kierowców w ruchu międzynarodowym na trasach Polska-Szwecja lub teren kraju Oferuje: -praca w kulkach wyjazdy z Polski i powroty na pusto - uczciwe zasady współpracy; - godziwe wynagrodzenie - przejrzysty system rozliczania; - zadbany tabor; Oczekujemy...
6 dni temu
PHU STAN TRANS Stanisław Kamionka  -  Stolno, gm. Stolno, Kujawsko-Pomorskie
kierowca samochodu ciężarowego Staż pracy: 0-5 latKategorie praw jazdy: C E
miesiąc temu
Lisewo, Kujawsko-Pomorskie
Wymagania: - prawo jazdy C+E - karta kierowcy - świadectwo kwalifikacji zawodowej - aktualne orzeczenie psychologiczne - kurs na przewóz rzeczy Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Więcej informacji udzielę telefonicznie.
6 dni temu