Praca Kierowca Choszczeński, Zachodniopomorskie

1-6 z 6 wyników

"PRYMAS"SPÓŁKA JAWNA ALICJA,KRZYSZTOF PRYMAS  -  Bierzwnik, gm. Bierzwnik, Zachodniopomorskie 5500 zł
Zakres obowiązków PRACA W MIĘDZYNARODOWYM PRZEWOZIE DROGOWYM RZECZYMIEJSCE WYKONYWANIA PRACY: BeNeLux Inne wymagania [Inne] : PRAWO JAZDY KAT. C+EKARTA KIEROWCY
10 dni temu
USŁUGI LEŚNE JAN CZARNIK  -  Breń, gm. Bierzwnik, Zachodniopomorskie 2000 zł
Zakres obowiązków Kierowca ciągnika rolniczego
3 dni temu
Bierzwnik, gm. Bierzwnik, Zachodniopomorskie
Poszukiwany kierowca na trasach Polska - Niemcy, Holandia, Belgia - Polska
4 dni temu
RIELE Personaldienstleistungen und Büroservice GmbH  -  Choszczno, Zachodniopomorskie
 ...pracy) prawo jazdy kat. CE - ADR nie jest wymagane mile widziane uprawnienia na wózki widłowe doświadczenie w pracy jako kierowca (mile widziane - doświadczenie w pracy w Niemczech) Oferujemy: zatrudnienie na warunkach niemieckich niemiecki Pracodawca...
1 dzień temu
Choszczno, Zachodniopomorskie
Zatrudnię na stanowisko kierowca kurier rejon Suchań, Dobrzany, Ińsko, Drawno, Recz osobę uczciwą, pracowitą, posiadającą prawo jazdy kat B
7 dni temu
Poszukuję osoby na stanowisko kierowca/kurier rejon RECZ, DRAWNO, KRZECIN. Praca 4 dni w tygodniu od wt. do pt. Umowa o pracę na 1/2 etatu . Praca w godzinach od 12:00/13:00 do 16:00/17:00 Wynagrodzenie brutto 1200zł do 1500zł
12 dni temu