Praca Kierowca Garwoliński, Mazowieckie

1-11 z 11 wyników

Bakoma Sp. z o. o.  -  Elżbietów, gm. Trojanów, Mazowieckie
sprzedaż bezpośrednia produktów ogólnopolskiej Spółki, obsługa stałych klientów na powierzonym obszarze, budowanie długotrwałych relacji z klientem, efektywne wprowadzanie nowych produktów. miejsce zamieszkania w pobliżu wybranego regionu, prawo jazdy ...
6 dni temu
USŁUGI TRANSPORTOWE - KACPER HRYSZKIEWICZ  -  Garwolin, Mazowieckie
Zakres obowiązków Kompletowanie dokumentów niezbędnych do wykonywania zadania (także w językach obcych).Kierowanie samochodem dostawczym.Wykonywanie czynności obsługowych oraz usuwanie usterek samochodu.
2 dni temu
Bakoma sp. z o.o.  -  Elżbietów, gm. Trojanów, Mazowieckie 2100 zł
Zakres obowiązków Sprzedaż bezpośrednia produktów, obsługa stałych klientów na powierzonym obszarze, badanie długotrwałych relacji z klientem,efektywne wprowadzanie nowych produktów
3 dni temu
Zakres obowiązków Kompletowanie dokumentów niezbędnych do wykonania zadania w językach obcych.Kierowanie samochodem dostawczym.Wykonywanie czynności obsługowych oraz usuwanie usterek samochodu.
2 dni temu
kontakt przez PUP  -  Górki, gm. Garwolin, Mazowieckie 2100 zł
Zakres obowiązków Dostawa towarów do klienta.
3 dni temu
Garwolin, Mazowieckie
zatrudnimy kierowcę wywrotki budowa s 17 okolice garwolina
12 dni temu
Z.U.H. Janusz Grzegrzółka  -  Garwolin, Mazowieckie
Poszukujemy kierowcy do transportu leśnego. Wymagania: prawo jazdy kat. C+E, karta kierowcy, przewóz rzeczy, uprawnienia HDS, mile widziane doświadczenie, ale przede wszystkim poważne podejście do wykonywanych zadań. Zapewniamy stałą pracę na umowę oraz przeszkolenie do...
12 dni temu
zatrudnię kierowce ciągnika z zamiatarką praca na budowie s17 okolice Lipówek ..Wymagane prawo jazdy kategori B lub T.Praca od zaraz
9 dni temu
C.E.A. Sp. Z O.O.  -  Garwolin, Mazowieckie
Wymagania stawiane kandydatom CV; Aktywnego prawo jazdy kat. C+E; Karta kierowcy; Aktualne badania lekarskie i psychologiczne; Zaswiadczenie o niekaralnosci; Doswiadczenie  w transporcie; Mile widziana znajomosc jezyka Wloskiego i Angielskiego.
miesiąc temu
Firma transportowa poszukuje kierowcy busa kat.B na trasach zachodnioeuropejskich. Tylko długie wyjazdy ( 4 tygodnie). Wymagane doświadczenie. Mile widziana znajomość mechaniki pojazdowej. Zatrudniamy dobrze mówiących po polsku obywateli Ukrainy. Praca od zaraz...
3 dni temu
CNS TADEUSZ SZUBA  -  Garwolin, Mazowieckie
Centrum Napraw Samochodów w Sulejówku Autoryzowany Serwis Jeep, Chrysler , Fiat , Alfa Romeo Zatrudni pracowników na stanowisku: - Kierowca kat. C - Mechanik samochodowy Cv prosimy wysyłać na adres: @
7 dni temu