Praca Kierowca Kamieński, Zachodniopomorskie

1-6 z 6 wyników

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kamieniu Pomor...  -  Kamień Pomorski, Zachodniopomorskie 2100 zł
Zakres obowiązków przewóz pracowników na kontrole w terenie, dostarczanie poiczty, załadunek-rozładunek
11 dni temu
Ciężarowy Transport Usługowy - K. Staśkiewicz  -  Jarszewo, gm. Kamień Pomorski, Zachodniopomorskie 4000 - 5000 zł
Zakres obowiązków transport Polska, zagranica
9 dni temu
Kamień Pomorski, Zachodniopomorskie
Praca dla kierowcy kat. C+E, na ciągnik siodłowy z ruchoma podłoga. Praca polega na przewozie głównie torfu i kory. Stałe trasy, kierowca codziennie wraca do domu. Wynagrodzenie od 3200 miesięcznie na rękę, umowa o prace. Wymagana karta kierowcy.
3 dni temu
Firma Akant Sp.J. Koszalin, wiodący producent przysłon okiennych, w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni Kierowcę, montażystę rolet wewnętrznych i zewnętrznych. Wymagania: - prawo jazdy kat B, - umiejętność obsługi elektronarzędzi, - zdyscyplinowanie, sumienność...
12 dni temu
Hurtownia mrożonek w Kamieniu Pomorskim zatrudni kobiety lub mężczyzn na stanowisko kierowca/sprzedawca z akt.B lub C. Możliwość zakwaterowania. Wynagrodzenie podstawa + prowizja od obrotu lub stawka godzinowa.
2 dni temu
Firma Produkcja Surówek G. W. Ogórkiewicz Sp. z o.o. poszukuje kierowcy kat. B. na sezon letni. Praca polega na rozwożeniu surówek, kiszonej kapusty i ogórków oraz kanapek do kontrahentów i prowadzeniu dokumentacji finansowej powierzonego towaru. Oferujemy atrakcyjne...
6 dni temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance