Praca Kierowca Konecki, Świętokrzyskie

1-8 z 8 wyników

kontakt przez PUP  -  Końskie, Świętokrzyskie 2000 zł
Zakres obowiązków transport towarów między sklepami
3 dni temu
kontakt przez PUP  -  Miedzierza, gm. Smyków, Świętokrzyskie 2000 zł
Zakres obowiązków Rozkładanie i składanie namiotu cyrkowego, jazda samochodem ciężarowym
6 dni temu
Czermno, gm. Fałków, Świętokrzyskie
Zatrudnię kierowcę C+ E ,stałe trasy, naczepa firanka . Terminowość wynagrodzenia.
10 dni temu
Fałków, gm. Fałków, Świętokrzyskie
zatrudnię kierowce kat. C+E, na firankę, transport krajowy, wymagane doświadczenie tel 668 - pokaż numer telefonu -
4 dni temu
Stąporków, Świętokrzyskie
Zatrudnimy kierowcę C + E uprawnienia Hds
21 godzin temu
Końskie, Świętokrzyskie
 ...profesjonalne podejście do naszych pracowników. Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik produkcji i kierowca kat. B- od zaraz! Zakres obowiązków: - prace produkcyjne na hali, - montowanie elementów, - prace porządkowe. Wymagania:...
8 dni temu
Poszukuję dwóch kierowców do rozwożenia pizzy w pizzerii w Fałkowie. Praca na stałe lub dodatkowa. Nie wymagamy własnego auta- samochód jest firmowy. Proszę o cv na mejla lub o kontakt pod nr telefonu 666 - pokaż numer telefonu -
5 dni temu
ZULHIT "ŻAK"  -  Konecki, Świętokrzyskie
opis zadań na stanowisku Firma transportowa poszukuje kierowcy kategorii C+E do przewozu drewna. Miele widziane doświadczenie i umiejętność obsługi HDS. Umowa o pracę, dobre wynagrodzenie. wymagania doświadczenie
14 dni temu