Praca Kierowca Mońki, Podlaskie

1-5 z 5 wyników

Euro Trans  -  Choroszcz, Podlaskie
Zatrudnię kierowców z kat.C , kursem przewozu rzeczy, praca w Złotorii k.Choroszczy - DB Schenker, praca stała, umowa o pracę, jedna trasa
6 dni temu
Przedsiebiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe " Jędruś" And...  -  Rajgród, Podlaskie 3500 zł
Zakres obowiązków Przewóz towarów.
5 dni temu
USŁUGI TRANSPORTOWE - PAWEŁ WOROSZYŁO  -  Dobrzyniewo Duże, gm. Dobrzyniewo Duże, Podlaskie
kierowca samochodu ciężarowego Staż pracy: 0-5 latKategorie praw jazdy: C E
23 dni temu
Mońki, Podlaskie
Zatrudnie do pracy przy zbiórce materiałów wtórnych wiecej informacji na numer tel. 509 - pokaż numer telefonu -
13 dni temu
Goniądz, Podlaskie
 ...Wymagania: -doświadczenie w transporcie Międzynarodowym - prawo jazdy kategorii C+ E - uprawnienia do wykonywania zawodu (Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowej,badania lekarskie) Oferta: - praca w firmie o stabilnej pozycji na rynku - umowa o pracę...
1 dzień temu

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.