Filtry

Data

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

lokalizacja

Praca Kierowca Nowodworski, Pomorskie

1-9 z 9 wyników

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska MALUTA  -  Stegna, Pomorskie 3000 zł
Zakres obowiązków dowóz nabiału do klienta, miejsce pracy: Hurtowania nabiałowa w Stegnie Inne wymagania Wymagania: doświadczenie w prowadzeniu samochodu dostawczego do 3,5 ton mile widziane, gotowość do pracy w systemie zmianowym, aktualne badania dla celów sanitarno...
16 dni temu
ATUT Sp. z o.o.  -  Nowy Dwór Gdański, Pomorskie 4000 zł
Zakres obowiązków dystrybucja towarów do klienta, przewóz towarów samochodem dostawczym do 3,5t
2 dni temu
TOMBUD Tomasz Modzelewski  -  Nowy Dwór Gdański, Pomorskie 2100 zł
Zakres obowiązków dowóz materiałów budowlanych do klientów samochodem dostawczym do 3,5t, obsługa magazynu
25 dni temu
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe TUGA Spółka z o.o.  -  Nowy Dwór Gdański, Pomorskie 3000 zł
Zakres obowiązków przewóz kruszywa, praca przy robotach drogowych
9 dni temu
Stegna, Pomorskie
Zatrudnię kierowcę melexa. 10 zl/godz Wymagane prawo jazdy kat. b Mile wdziane osoby punktualne, odpowiedzialne, poważnie traktujące prace. Kontakt telefoniczny nr 692 - pokaż numer telefonu -
2 dni temu
Nowy Dwór Gdański, Pomorskie
Zatrudnię kierowców kat. C do pracy na wywrotkach. Wymagana karta kierowcy, aktualne badania lekarskie. Praca w większości w promieniu 100 km od Nowego Dworu Gdańskiego Proszę o kontakt: tel. 666 - pokaż numer telefonu - tel. 606 - pokaż numer telefonu -
2 dni temu
Usługi Transportowe "TRANSRAF" Rafał Siemiński  -  Marzęcino, gm. Nowy Dwór Gdański, Pomorskie 4000 zł
Zakres obowiązków przewóz towaru na terenie kraju
miesiąc temu
Ostaszewo, Pomorskie
Poszukujemy kandydatów na stanowisko kierowca kat C+E w transporcie krajowym oraz bliska zagranica.Oferujemy: - pracę na umowę - atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie - wyjazdy na terenie kraju oraz Czechy i Niemcy - system jazdy tygodniowy - samochód przypisany...
6 dni temu
Poszukuję kierowcy melexa w sezonie letnim w miejscowości Stegna. Mile widziane doświadczenie. Szczegółowe informacje pod numerem tel. 693 - pokaż numer telefonu -
13 dni temu