Praca Kierowca Opatowski, Świętokrzyskie

1-5 z 5 wyników

Kano Sp.z.o.o  -  Opatów, Świętokrzyskie
Obowiązki: prawo jazdy kat. C+E doświadczenie zawodowe kurs na przewóz rzeczy, karta kierowcy. Wymagania: zatrudnienie na podstawie umowy o prace, atrakcyjne zarobki, częste powroty do Polski. Oferujemy:
12 dni temu
Opatów, Świętokrzyskie
Zatrudnię Kierowcę C+E Jazda po Kraju info pod tel 604 - pokaż numer telefonu -
1 dzień temu
Ożarów, Świętokrzyskie
Szukam odpowiedzialnego kierowcy C + E z doświadczeniem,na firankę. System pracy do ustalenia indywidualnie. Weekendy w domu.
4 dni temu
Oferuję pracę dla kierowcy z kategorią C+E w transporcie Krajowym. Więcej informacji udzielę telefonicznie.
5 dni temu
Stodoły-Kolonie, gm. Wojciechowice, Świętokrzyskie
Kierowca auto-lawety Obowiązki: - odbiór pojazdów od klienta - wypisanie dokumentów odbioru - transport pojazdów do stacji demontażu Wymagania: - prawo jazdy kategoria b+e lub c+e (kategoria b nie jest wystarczająca) - wysoka kultura osobista - komunikatywność...
3 dni temu