Praca Kierowca Osowa, Gdańsk

1-6 z 6 wyników

Data

cały czas

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Podobne zapytania:

Inne zapytania:

Freelance oferty:

Pokazywać

R

R

R

Pełny etat 5 dni temu

Osowa, Gdańsk

olx.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Spółka Broker zatrudni kierowcę kat. C+E do przewozu towarów z hurtowni do klienta.Wymagania : 1 rok doświadczenia, ważne uprawnienia dla kierowcy. >>

Pełny etat 3 dni temu

Poszukujemy pracownika na stanowisko kierowcy Wymagania: - prawo jazdy kategorii B - prawo jazdy kategorii C Oferujemy: - bazę w Gdańsku, ul. Wodnika 50 - pracę na obszarze województwa pomorskiego - stałe zatrudnienie >>

Pełny etat 13 dni temu

Zatrudnię magazyniera, kierowcę z kat. C + kwalifikacje. Praca w hurtowni warzyw i owoców, polega na składaniu towaru na palety i rozwożeniu go w obrębie trójmiasta. Wiek do 40 lat.Wynagrodzenie 15 zł netto za godzinę. Proszę o kontakt telefoniczny w godzinach od 15 do ... >>

Pełny etat 4 dni temu

Wymagania: -zaświadczenie o niekaralności, -prawo jazdy kat. B -dyspozycyjność, sumienność, umiejętność szybkiego przyswajania wiadomości -mile widziane doświadczenie w kurierce >>

Opis stanowiska: • Obsługa Klienta w zakresie sprzedaży wyrobów cukierniczych na rynku Gdańsk i okolice (sklepy spożywcze, lokalne sieci handlowe, restauracje i firmy cateringowe) •Dostawa towaru, rozliczanie płatności, odpowiedzialność za dokumenty • Pozyskiwanie ... >>

Pełny etat 7 dni temu

Firma Roboclean Poland poszukuje osóby do pracy na stanowisku Przedstawiciel/Kierowca Praca polega na odebraniu z firmy zlecenia i dostarczenie pod wskazany adres urządzenia z branży TechMed wraz z dokładnym instruktażem obsługi. Ze względu na charakter odbiorców naszych...  >>

R

R

R

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance
Feedback