Filtry

Data

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Freelance oferty:

Pokazywać

Praca Kierowca Ostrowski, Mazowieckie

1-4 z 4 wyników

Przedsiębiorstwo Budowy i Utrzymania Dróg Sp. z o.o.  -  Ostrów Mazowiecka, Mazowieckie 3000 - 3500 zł
Zakres obowiązków Przewóz materiałów i maszyn Wykształcenie zasadnicze zawodowe
3 dni temu
klient GoWork.pl  -  Brok, Mazowieckie
Obowiązki: Transport Międzynarodowy Stabilna Praca Terminowe rozliczania System do uzgodnienia Wymagania: Oferujemy:
5 dni temu
tryniszewski  -  Nur, gm. Nur, Mazowieckie
PILNE!!! poszukuje kierowcy na naczepe chłodnie jazda po kraju wiecej informacji prosze dzwonic 501132846 WOJ. MAZOWIECKIE
8 dni temu
Ostrów Mazowiecka, Mazowieckie
 ...Gotowości do pracy w systemie zmianowym - czterobrygadowym- Uprawnień do kierowania wózkami widłowymi- Doświadczenia w pracy jako kierowca wózka widłowego- Sumiennego wykonywania obowiązkówCO NAS WYRÓŻNIA:- Bogaty pakiet świadczeń socjalnych- Bardzo ciekawa praca w nowoczesnym...
miesiąc temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance