Praca Kierowca Ostrzeszowski, Wielkopolskie

1-9 z 9 wyników

Spółdzielnia Rolniczo-Handlowa ROLNIK  -  Ostrzeszów, Wielkopolskie 2500 - 3500 zł
Zakres obowiązków Rozwóz pieczywa i towarów do sklepów spółdzielczych na terenie powiatu. Inne wymagania Mile widziana osoba do przyuczenia.Chęci do pracy.Praca w godzinach: 5:00-13:00 lub 7:00-15.00
4 dni temu
kontakt przez PUP  -  Kaliszkowice Ołobockie, gm. Mikstat, Wielkopolskie 4000 zł
Zakres obowiązków Praca jako kierowca kat. C+E w godzinach przeważnie nocnych na terenie RP.
4 dni temu
kontakt przez PUP  -  Kobyla Góra, Wielkopolskie 2000 zł
Zakres obowiązków Kierowca
28 dni temu
AGROMET Sp. z o.o. w Ostrzeszowie  -  Ostrzeszów, Wielkopolskie 2500 zł
Zakres obowiązków Transport wewnętrzny towarów, rozmieszczanie i układanie towarów w wyznaczonych strefach, dbałość o utrzymanie porządku w obszarze pracy, załadunek i rozładunek towaru. Inne wymagania Doswiadczenie - min 1 rok, uprawnienia na wymianę butli gazowych...
10 dni temu
Grabów nad Prosną, Wielkopolskie
Witam, poszukuje kierowcy kat. C+E, firanka - większość stałych tras PL - D - PL - weekendy w domu - umowa o pracę - terminowe wypłaty - atrakcyjne warunki wynagrodzenia Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny. 792 - pokaż numer telefonu -
10 dni temu
AMI spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.  -  Mikstat, Wielkopolskie 2100 zł
Zakres obowiązków przewóz osób i zaopatrzenia Inne wymagania dyspozycyjność
28 dni temu
AMI  -  Mikstat, Wielkopolskie
kierowca samochodu ciężarowego Staż pracy: 0-5 latKategorie praw jazdy: C E
29 dni temu
Oświęcim, gm. Doruchów, Wielkopolskie
Grupa SUEZ poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko: Kierowca - Ładowacz (Miejsce pracy – Bieruń) W swojej pracy będziesz odpowiadać za: • Prowadzenie pojazdu ciężarowego przeznaczonego do odbioru odpadów. • Wykonywanie prac związanych z odbiorem i załadunkiem...
7 dni temu
Kraszewice, gm. Kraszewice, Wielkopolskie
Zatrudnię kierowcę w transporcie międzynarodowym. Prawo jazdy C+E Wyjazdy tygodniowe ( weekendy w domu ) Kontakt tylko telefoniczny: + 486 - pokaż numer telefonu -
2 dni temu