Praca Kierowca Pajęczański, Łódzkie

1-9 z 9 wyników

TSL Sp. z o.o.  -  Pajęczno, Łódzkie
 ...opróżniania cysterny paliwowej i gazowej Kurs na przewóz rzeczy/ świadectwo kwalifikacji Badania lekarskie Badania psychologiczne Karta kierowcy do tachografu cyfrowego Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie Dogodne systemy pracy Odzież i obuwie ochronne...
4 dni temu
WOLWERIN TRANS Magdalena Stopczyk  -  Dąbrówka, gm. Sulmierzyce, Łódzkie 2100 - 3500 zł
Zakres obowiązków Transport drogowy rzeczy (do 3,5T.) po krajach UE; weekendy w domu, wykonywanie przewozu rzeczy busem 10EP Inne wymagania Sumienność, znajomkość nawigacji, odpowiedzialność, umiejętność pracy z ludźmi
13 dni temu
kontakt przez PUP  -  Działoszyn, Łódzkie 2100 zł
Zakres obowiązków zgodnie z umową o pracę
15 dni temu
Rząśnia, Łódzkie
Firma OLPAKA z siedzibą w Rząśni, poszukuje kierowców międzynarodowych kat. "B" z: -minimum rocznym doświadczeniem w przewozach międzynarodowych/krajowych -prawem jazdy kategorii B -znajomością (w stopniu komunikatywnym) co najmniej jednego z następujących języków...
2 dni temu
Stare Gajęcice, gm. Pajęczno, Łódzkie
Hurtownia z branży owoce i warzywa zatrudni osobę do pracy na stanowisku kierowcy dostarczającego towar do sklepów. Praca polega na załadunku i rozładunku towaru w miejscach docelowych. Gwarantujemy stałe i pewne zatrudnienie. Aplikować proszę przez formularz olx.
11 dni temu
Ożegów, gm. Siemkowice, Łódzkie
Zatrudnię kierowcę z kat. C+E - Cementonaczepa - Transport krajowy - Stałe trasy - Codziennie zjazd na bazę - Wysokie wynagrodzenie Więcej informacji po nr tel. 668 - pokaż numer telefonu -
7 dni temu
Szczyty, gm. Działoszyn, Łódzkie
Zatrudnię kierowcę kat. C+E na cementonaczepę. Praca po kraju, zgodnie z karta kierowcy. Kontakt wyłącznie tel. 510 - pokaż numer telefonu -
4 dni temu
Działoszyn, Łódzkie
Poszukuję doświadczonego kierowcy z prawem jazdy kategorii C+E. Praca na wywrotce, transport głownie zboż, w ruchu międzynarodowym od poniedziałku do piątku.
5 dni temu
Ładzin, gm. Pajęczno, Łódzkie
Zatrudnię kierowcę kat. C+E. -Praca na cementonaczepie -Atrakcyjne wynagrodzenie -Wolne weekendy -Kierowca będzie poruszał się na terenie całego kraju Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny.
11 dni temu