Praca Kierowca Piotrkowski, Łódzkie

1-8 z 8 wyników

Data

cały czas

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Podobne zapytania:

Inne zapytania:

Pracodawcy

Freelance oferty:

Pokazywać

R

R

R

RUTRA 1 dzień temu

gm. Wola Krzysztoporska, Łódzkie

praca.gratka.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Obowiązki: Transport krajowy. Wekendy w domu. Także w tygodniu zjazdy na pauzę do Piotrkowa. Wymagania: Uczciwość, punktualność, systematyczność. Mile widziane doświadczenie w pracy dedykowanej dla dyskontów spożywczych Oferta: Obsługa magazynu centralnego sieci marketów... >>

Pełny etat 12 dni temu

Wroników, gm. Rozprza, Łódzkie

olx.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Poszukuję kierowcy kategorii C+E transport krajowy więcej informacji pod numerem telefonu. >>

Pełny etat 1 dzień temu

Szydłów-Kolonia, gm. Grabica, Łódzkie

zatrudnię osobę na stanowisku kierowca - magazynier. praca od ręki tel 661- pokaż numer telefonu - >>

ZAKŁAD MIĘSNY ' RAKÓW ' s.j. S.Lemański i D.Kiełbasa 1 dzień temu

Raków Duży, gm. Moszczenica, Łódzkie

2500 zł

psz.praca.gov.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Zakres obowiązków Przewóz żywych zwierząt Wykształcenie zasadnicze zawodowe Inne wymagania Umiejętność pracy ze zwierzętami >>

SM LOGISTIC Sp. z o.o. 24 dni temu

Wolbórz, Łódzkie

forumtransportu.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

SM LOGISTIC Sp. z o. o. - czołowa firma transportowa z ponad 20 letnim doświadczeniem zatrudni kierowców z kat. C+E z całej Polski na trasy międzynarodowe w Unii Europejskiej lub na trasy krajowe do oddziału w Teresinie k. Sochaczewa (mazowieckie) oraz Wolbórz (łódzkie)...  >>

FM POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 9 dni temu

Jarosty, gm. Moszczenica, Łódzkie

2450 zł

Zakres obowiązków Operacje magazynowe przy użyciu wózków widłowych, obieg dokumentów, obsługa automatycznych przenośników rolkowych Wykształcenie zasadnicze zawodowe Inne wymagania rzetelność, odpowiedzialność, mile widziane doświadczenie >>

Pełny etat 2 dni temu

Praca w transporcie krajowym: - dla kierowcy kat C - solo; - dla kierowcy kat C+E - auto z naczepą lub przyczepą. Możliwość parkowania autem pod domem na weekend. Proszę przesłać CV poprzez olx >>

Wola Krzysztoporska, gm. Wola Krzysztoporska, Łódzkie

Hurtownia Spożywcza TOM-AL zatrudni kierowcę z prawem jazdy kategorii C. Oferujemy: -codzienne zjazdy ok. godz. 15.00 -cotygodniowe stałe trasy (woj. łódzkie) -atrakcyjne wynagrodzenie -umowa o pracę -miłą atmosferę w pracy -zadbany samochód ciężarowy -stabilność... >>

R

R

R

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance
Feedback