Filtry

Data

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Freelance oferty:

Pokazywać

Praca Kierowca Pleszewski, Wielkopolskie

1-8 z 8 wyników

Pleszew, Wielkopolskie
dam prace kierowca C+E , trasy Polska - Czechy, cotygodniowe zjazdy, prosze o kontakt poważne osoby odpowiedzialnie podchodzące do wykonywanej pracy tel. 601
3 dni temu
Krzywosądów, gm. Gołuchów, Wielkopolskie
zatrudnię kierowców w transporcie międzynarodowym ciągnik siodłowy plus naczepa firana praca w kółkach Polska Niemcy wymagane uprawnienia oraz doświadczeni bardzo dobre warunki pracy i płacy
10 dni temu
Firma transportowa zatrudni kierowców z doświadczeniem na autotransporterze. Do obstawienia posiadamy 2 nowe zestawy . Oferujemy wyjazdy bezweekendowe.
1 dzień temu
ZATRUDNIMY KIEROWCE KAT. C+E na AUTOTRANSPORTER LOHR Wymagamy od kandydata: - prawa jazdy kat. CE - karta kierowcy - aktualne badania lekarskie oraz psychologiczne - aktualny kursu na przewóz rzeczy Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie - umowa o pracę
EURO AS S.C  -  Zielona Łąka, gm. Pleszew, Wielkopolskie 5000 zł
Zakres obowiązków zgodny z charakterystyką pracy
6 dni temu
Przyjmiemy kierowcę na zestaw niskopodwoziowy lub platforma . Kierunki Polska-niemcy ,belgia ,holandia . Stawka kilometrowa + podstawa . System pracy 1/1 . Proszę o kontakt osoby tylko zdecydowane i z doświadczeniem w przewozie ,maszyn ,pojazdów . Tylko z regionu do 50km...
8 dni temu
 ...ciągłością funkcjonowania systemów - nadzorowanie sytemu mobilnej sprzedaży - współpraca w zakresie szukania transportów dla kierowców - nadzór nad samochodami, urządzeniami (gwarancje, serwisy) Wymagania: - wykształcenie wyższe techniczne - dyspozycyjność...
2 dni temu
Stary Olesiec, gm. Chocz, Wielkopolskie
Witam Firma poszukuje Kierowcy Kategorii C + E. -Oferujemy umowę o pracę, -Miłe Wynagrodzenie, -Bardzo Miła Atmosferę w pracy, -System pracy do ustalenia, -Wypłata zawsze na czas. Więcej informacji Telefonicznie. Serdecznie Zapraszam.
4 dni temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance