Filtry

Data

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Freelance oferty:

Pokazywać

Praca Kierowca Podgórze Duchackie, Kraków

1-4 z 4 wyników

Podgórze Duchackie, Kraków
Szukam kierowcy że swoim pojazdem praca sob 12-21,niedz 12-20 ,Rozwozenie posiłków na RUCZAJU,Stawka 11zl,zwrot paliwa,fajne napiwki,posiłek regerenacyjny
9 dni temu
Główne zadania: - pomoc na ślusarni - doręczanie oraz odbiór materiałów - załadunek i wyładunek towaru - dbanie o powierzone mienie - dbanie o czystość na hali - pomoc na produkcji Wymagania: - prawo jazdy kat. B - doświadczenie na podobnym stanowisku...
14 dni temu
 ...wydawanie towaru w systemie WMS i SAP - sporządzanie protokołów - prowadzenie dokumentacji magazynowej - obsługa Klientów i kierowców Wybranym kandydatom zaoferujemy: - umowę o pracę tymczasową (stabilne zatrudnienie) - wynagrodzenie na poziomie 2000 zł netto...
12 dni temu
Restauracja na Woli Duchackiej zatrudni Kierowców,Pizzera,Kelnerki,Kucharza. Praca w miłej, rodzinnej atmosferze. Proszę o kontakt telefoniczny 694- pokaż numer telefonu -
5 dni temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance