Praca Kierowca Siemiatycze, Podlaskie

1-11 z 11 wyników

Andrzej Dudziak, Ośrodek Turystyczno-Wypoczynkowy "UROCZA"  -  Serpelice, gm. Sarnaki, Mazowieckie 2100 zł
Zakres obowiązków zaopatrzenie ośrodka w niezbędne produkty, transport kajaków, prace związane z konserwacją ośrodka
9 dni temu
Ewa Koźluk Handel Materiałami Budowlanymi "Koradex-bis"  -  Łosice, Mazowieckie 3493 zł
Zakres obowiązków Przyjmowaniew dostaw, wydawanie towarów dla klienta, transport towarów do klienta, prace porządkowe. Inne wymagania możliwość uzupełnienia uprawnień operatora wózka widłowego
18 dni temu
kontakt przez PUP  -  Siemiatycze, Podlaskie 2100 zł
Zakres obowiązków wg stanowiska
10 dni temu
P.P.H.U. Tomasz Kwiatkowski  -  Olszanka, gm. Olszanka, Mazowieckie 2500 zł
Zakres obowiązków dostawa towarów do firm na terenie Polski
17 dni temu
Leśna Podlaska, gm. Leśna Podlaska, Lubelskie
Kat B, Wyjazdy na 3/4 tygodnie tylko z doświadczeniem. Umowa o prace. Plandeka 10ep,
5 dni temu
PICCOLO TRANSPORT Karol Miszkiniuk  -  Leśna Podlaska, gm. Leśna Podlaska, Lubelskie 2100 zł
Zakres obowiązków przewóz towarów samochodem dostawczym na terenie krajów UE Inne wymagania doświadczenie zawodowe mile widziane
miesiąc temu
Łosice, Mazowieckie
Witam poszukuję kierowców samochodu ciężarowego , na kierunku Polska -Rosja . Wszelkie kwestie związane z wynagrodzeniem oraz warunkami zatrudnienia udzielone będą pod nr telefonu : 691 -203-100 , Poszukiwani Polacy .
12 dni temu
Witam, poszukuję doświadczonych kierowców z kat. C+E do transportu krajowego oraz międzynarodowego (UE lub RUS). Kontakt tylko i wyłącznie telefoniczny.
5 dni temu
Kopce, gm. Huszlew, Mazowieckie
Szukam kierowcy międzynarodowego w relacjach PL-UE-PL. Stałe miejsca załadunku w Białej Podlaskiej. Więcej informacji udzielę pod numerem telefonu: 661 - pokaż numer telefonu -
6 dni temu
Siemiatycze, Podlaskie
WITAM. zatrudnię kierowcow c+e z doświadczeniem minimum 2 lata do jazdy po unii europejskiej , nowoczesny tabor , jazda z chlodnia lub firanka, system jazdy 2/2 , atrakcyjne zarobki, zmiana kierowcy na bazie w Siemiatyczach lub na granicy Niemiec. Pozdrawiam. Daniel.
6 dni temu
 ...Wynagrodzenie 30 € za kazdy dzien miesiąca plus 40 groszy za przejechany kilometr. Dla obcokrajowców pomagamy w uzyskaniu karty pobytu. Mile widziani kierowcy z kartą polaka i rocznym doswiadczeniem. Prosze o kontakt telefoniczny 799 - pokaż numer telefonu - (+ viber)
10 dni temu

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.