Średnia wypłata: zł4000 /miesięcznie

Więcej statystyk

4300 zł

Zakres obowiązków: Dostawa towarów do punktów sprzedaży detalicznej: sklepy, restauracje, hotele Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Praca na pełen etat

Dystrybucja WOKAVIT Ewa Woźniak

Gostyń, gm. Świerzno, Zachodniopomorskie
3 dni temu
 ...Numer oferty: StPr/24/0376 Obowiązki: Kierowca pomocy drogowej Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: ~ Prawo jazdy kat. C Wykształcenie: ~ brak lub niepełne podstawowe Pozostałe wymagania: ~ doświadczenie w zawodzie kierowcy...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Rewal, gm. Rewal, Zachodniopomorskie
4 dni temu

4500 zł

Zakres obowiązków: Kierowca pomocy drogowej Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: doświadczenie w zawodzie kierowcy min. 2 lata Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|118
Praca na pełen etat

Krall - Tourist - Trans . Zbigniew Krall

4 dni temu

4800 zł

praca w firmie z artykułami budowlanymi
Praca na pełen etat

Paweł Chomiak FIRMA HANDLOWO – USŁUGOWA “POLMER”

Trzebiatów, Zachodniopomorskie
miesiąc temu