Praca Kierowca Staszowski, Świętokrzyskie

1-12 z 12 wyników

GLOB-TRANS Sp.z o.o. Andrzej Kręcisz  -  Staszów, Świętokrzyskie 8000 zł
Zakres obowiązków kierowca międzynarodowy
4 dni temu
Firma Handlowa "Farmer" A.Sitowski Staszów  -  Staszów, Świętokrzyskie 2000 zł
Zakres obowiązków rozwożenie towaru warzyw i owoców do sklepów
7 dni temu
Staszów, Świętokrzyskie
Poszukuję kierowcy C+E Praca na firance po kraju stałe trasy. Atrakcyjne zarobki Doświadczenie nie jest wymagane Karta kierowcy ważne badania Wszystkie informacje udzielam telefonicznie lub osobiście.
2 dni temu
Bogoria, gm. Bogoria, Świętokrzyskie
Poszukuję kierowcy C+E Praca na firance po kraju stałe trasy. Atrakcyjne zarobki Karta kierowcy ważne badania kontakt tylko telefoniczny
7 dni temu
Zatrudnię Kierowcę C+E Karta Kierowcy lub bez , informacji udzielę Przez tel lub na spotkaniu
7 dni temu
Kano Sp.z.o.o  -  gm. Osiek, Świętokrzyskie
Firma „KANO” Sp.z.o.o w OPOLU, zatrudni kierowc? na trasach mi?dzynarodowych, a w szczególno?ci POLSKA-NIEMCY-POLSKA.KIEROWCA MI?DZYNARODOWYWYMAGANIA:prawo jazdy kat. C+E do?wiadczenie zawodowekurs na przewóz rzeczy,karta kierowcy.OFERUJEMY:zatrudnienie na podstawie umowy...
27 dni temu
Kano Sp.z.o.o  -  Staszów, Świętokrzyskie
Obowiązki: prawo jazdy kat. C+E doświadczenie zawodowe kurs na przewóz rzeczy, karta kierowcy. Wymagania: zatrudnienie na podstawie umowy o prace, atrakcyjne zarobki, częste powroty do Polski. Oferujemy:
27 dni temu
7 dni temu
MARIAN ADAMCZYK \\  -  Staszów, Świętokrzyskie
kierowca samochodu ciężarowego Staż pracy: 0-5 latKategorie praw jazdy: C E
9 dni temu
Glob-Trans sp. z o.o.  -  Staszowski, Świętokrzyskie
opis zadań na stanowisku transport międzynarodowy wymagania karta kierowcy, kurs na przewóz rzeczy
2 dni temu
EKOPLON spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.  -  Grabki Duże, gm. Szydłów, Świętokrzyskie
 ...dokumentów sprzedaży Przygotowywanie raportów fiskalnych dobowych i okresowych Awizowanie dostaw do kontrahentów Przekazywanie kierowcom realizującym usługi transportowe kompletu dokumentów Prowadzenie sprzedaży w sklepie zakładowym Współtworzenie,...
25 dni temu
Oleśnica, Świętokrzyskie
Zatrudnię kierowcę z prawem jazdy kat. C+E i kartą kierowcy, praca na trasie Oleśnica-Kraków. Wiecej informacji udzielę telefonicznie pod nr. 602 - pokaż numer telefonu -
7 dni temu