Praca Kierowca Strzyżowski, Podkarpackie

1-8 z 8 wyników

Sołek sp. z o.o.  -  Gwoźnica Dolna, gm. Niebylec, Podkarpackie 2000 zł
Zakres obowiązków Kierowca samochodu osobowego Inne wymagania Kierowca lawety
13 dni temu
"Stolarex" T.H.J.T. Góra S.J. Frysztak  -  Frysztak, gm. Frysztak, Podkarpackie 2000 zł
Zakres obowiązków Kierowca ciągnika siodłowego
6 dni temu
Stolarex  -  Frysztak, gm. Frysztak, Podkarpackie
Praca dla kierowcy TIRA Praca na umowę o pracę Miejsce pracy: Frysztak, podkarpackie Telefon do kontaktu: 504 218 470
2 dni temu
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO PRODUKCYJNO USŁUGOWE "ZAGRODA" SPÓ...  -  Strzyżów, Podkarpackie
Warunki pracy i płacy Miejsce pracy: 1 Maja 38/B, 38-100 Strzyżów, powiat: strzyżowski, woj: podkarpackie Zakres obowiązków: Kierowca samochodu osobowego Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony Praca tymczasowa oferowana przez agencję: NIE Wymiar...
7 dni temu
Żyznów, gm. Strzyżów, Podkarpackie
Zatrudnię kierowcę autobusu (kat. "D"), praca na linii regularnej w Rzeszowie Do głównych zadań kierowcy należy: -Przewóz pasażerów na trasie regularnej, -Sprzedaż biletów pasażerom, -Obsługa eksploatacyjna pojazdu. Wymagania: -prawo jazdy kat. D -uprawnienia...
2 dni temu
Wymagania: KIEROWCA autobusu komunikacji miejskiej kat. D, posiadanie uprawnień wymaganych na stanowisku kierowcy autobusu, tj. aktualne prawo jazdy kat. D, świadectwo kwalifikacji,
5 dni temu
jon  -  Strzyżów, Podkarpackie
Witam Poszukuje kierowcy na cementonaczepe . Dobre warunki pracy. Prosze o kontakt
12 dni temu
PAWEŁ KUDŁA PRZEWÓZ OSÓB  -  Żyznów, gm. Strzyżów, Podkarpackie
kierowca autobusu Staż pracy: 0-5 latKategorie praw jazdy: D
miesiąc temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance