Filtry

Freelance oferty:

Pokazywać

Praca Kierowca Szczytno, Warmińsko-Mazurskie

1-12 z 12 wyników

Szczytno, Warmińsko-Mazurskie
Oferuję pracę w Hurtowni Galindia dla kierowców z kategorią B na busa i C na Volvo FL6 z windą oraz magazyniera z uprawnieniami na wózek widłowy. Zarobki od 2 tys. netto w zależności od stanowiska.
6 dni temu
Klient infoPraca.pl  -  Biskupiec, Olsztyński, Warmińsko-Mazurskie
Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za podtrzymywanie relacji z obecnymi klientami, pozyskiwanie nowych klientów na terenie całego kraju oraz dostarczanie towaru. Wymagania: znajomość obsługi komputera (MS Office) prawo...
3 dni temu
Hurtownia Galindia zatrudni kierowcę z kat.B do rozwożenia towarów po sklepach oraz magazyniera z uprawnieniami na wózek widłowy.
6 dni temu
Firma Auto-Tech poszukuje kierowcy samochodu ciężarowego do transportu krajowego wyprodukowanych przez firmę maszyn rolniczych. Wymagane pełna dokumentacja kierowcy umożliwiająca wykonywanie zawodu.
4 dni temu
DARPOL JAKUB BANC  -  Biskupiec, Olsztyński, Warmińsko-Mazurskie 2000 zł
Zakres obowiązków kierowanie autem dostawczym, załadunek/rozładunek sprzętu chłodniczego na terenie województwa warmińsko - mazurskiego Inne wymagania Komunikatywność,sprawność fizyczna, prawo jazdy kat. B.
10 dni temu
 ...Firma, Zakład Produkcji Odzieży "Exellent". Oddział transportu i spedycji w związku z rozwojem i zwiększeniem floty zatrudni kierowców kat C+E w relacjach międzynarodowych. oferujemy różne kierunki i Systemy Pracy : Niemcy-Francja-Benelux -Niemcy (System Pracy...
5 dni temu
Firma Handlowa Ma- Handel Malinowski Adam  -  Rybno, gm. Sorkwity, Warmińsko-Mazurskie
kierowca samochodu ciężarowego Staż pracy: 0-5 latKategorie praw jazdy: C E
19 dni temu
Przewóz drewna z lasu do zakładu produkcyjnego. Umowa o prace lub zlecenie - ustalane indywidualnie. Stale kursy przez caly rok
3 dni temu
Romany, gm. Szczytno, Warmińsko-Mazurskie
Kierowca samochodu ciężarowego C+E, ciągnik siodłowy.
7 dni temu
Chorzele, Mazowieckie
zatrudnię kierowcę z kategorią C+E, kierunek PL-FIN, 50gr/km
3 dni temu
Zatrudnię kierowcę z Chorzel lub okolic w transporcie krajowym. Zapraszam
4 dni temu
Prejłowo, gm. Purda, Warmińsko-Mazurskie
Zatrudnie kierowce+inne do zwożenia materjałów wtórnych folia,plastik+RTV-AGD
2 dni temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.