...Pracownik serwisu - Kierowca Twój zakres obowiązków dowóz i odbiór narzędzi od klientów na terenie województwa lubelskiego i podlaskiego, wstępna ocena przyjmowanych narzędzi i wypisywanie dokumentacji dostawy/odbioru, prowadzenie ewidencji czasu...
Praca na pełen etat
Umowa o pracę

Faba S.A.

Zemborzyce Tereszyńskie, gm. Konopnica, Lubelskie
26 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0602 Obowiązki: Odbiór i wywóz odpadów. Praca na terenie woj.lubelskiego. Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: Prawo jazdy kat. B i dośw. w prowadzeniu samochodu doświadczenie w prowadzeniu samochodu dostawczego...
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Kazimierzówka, gm. Głusk, Lubelskie
14 dni temu

5380 zł

Zakres obowiązków: Odbiór i wywóz odpadów. Praca na terenie woj.lubelskiego. Wykształcenie: podstawowe
Praca na pełen etat

USŁUGI TRANSPORTOWE GORZEL GABRIEL

14 dni temu