Praca Kierowca Włoszczowski, Świętokrzyskie

1-6 z 6 wyników

"SOUSSE KEBAB" JAMEL EL ABED  -  Włoszczowa, Świętokrzyskie
Zakres obowiązków Kierowca Kat. B
11 dni temu
Włoszczowa, Świętokrzyskie
Poszukujemy kandydata stanowisko pracownik magazynowy - kierowca w hurtowni wędlin "Hawed" Włoszczowa ul. Młynarska 60 Kontakt Michał Turczyn tel. 506 - pokaż numer telefonu -
13 dni temu
Krasocin, gm. Krasocin, Świętokrzyskie
Zatrudnimy osobę na stanowisko: MIĘDZYNARODOWY KIEROWCA busa do 3,5t wymagania: -prowojazdy kat. B -niekaralność -dyzpozycyjność -chęć i motywacja do pracy -mile widziane doświadczenie w zawodzie -obywatelstwo Polskie oferumjemy: -stałą umowę o pracę...
6 dni temu
Zatrudnię kierowcę na HDS , Kat. C. praca w Warszawie (Żerań) Zatrudnię Operatora Koparki OBROTOWEJ. Zatrudnię pracowników budowlanych.
13 dni temu
Dam pracę kierowcy ciągnik siodłowy + firanka. Kraj lub zagranica 603 - pokaż numer telefonu -
1 godzinę temu
Firma transportowa zatrudni kierowcę kat. C+E. Praca w kraju. Wymagana karta kierowcy. Tel. 343 - pokaż numer telefonu - lub 691 - pokaż numer telefonu - .
3 dni temu