Filtry

Praca Kierowca Wałbrzyski, Dolnośląskie

1-4 z 4 wyników

Głuszyca, Dolnośląskie
Wyjazdy w systemie 3/1 Atrakcyjne wynagrodzenie. Mile widziani kierowcy z Ukrainy ale z doświadczeniem na stanowisku kierowcy w polskiej firmie. Samochód Iveco daily z przyczepą
3 godziny temu
"USŁUGI WYCINKOWE I PIELĘGNACYJNE DRZEW" DANIEL WROŃSKI  -  Nowe Siodło, gm. Mieroszów, Dolnośląskie 2000 zł
Zakres obowiązków kierowca podnośnika koszowego
8 dni temu
Stare Bogaczowice, Dolnośląskie
 ...obowiązuje też na stanowisku PIZZER. Nabierzcie doświadczenia razem z nami i pokażcie że Wam zależy. Kuchnia polska i włoska. Mile widziane osoby z zamiłowaniem cukierniczym. Zadzwoń - nie musicie wysyłać CV!!! KIEROWCA - ZAOPATRZENIOWIEC - również poszukiwany!!!
1 dzień temu
kontakt przez PUP  -  Głuszyca, Dolnośląskie 2000 zł
Zakres obowiązków Zgodny z umową. Praca w godzinach 6-14.00, 14-22.00 Inne wymagania Oferta przeznaczona dla osób bezrobotnych powyżej 30 r.ż.
12 dni temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance