Praca Kierowca Złotoryjski, Dolnośląskie

1-6 z 6 wyników

Złotoryja, Dolnośląskie
Firma transportowa z dziesięcioletnim stażem na rynku, poszukuje osoby chętnej do podjęcia pracy w charakterze kierowcy. Wymagania: - prawo jazdy kategorii C+E -uprawnienia do przewozu materiałów niebezpiecznych ADR -m.in. 5 lat doświadczenia w transporcie międzynarodowym...
5 dni temu
Nowa Wieś Grodziska, gm. Pielgrzymka, Dolnośląskie
kierowca kat. B, trasy międzynarodowe - Niemcy, Belgia, Holandia, Austria, wyjazdy min. 3/1, weekendy wolne, auta busy Peugeot Boxer 3,5t, dla obcokrajowcow możliwość zakwaterowania.
9 dni temu
kontakt przez PUP  -  Wojcieszów, Dolnośląskie 2000 zł
Zakres obowiązków umiejętrność prowadzenia
1 dzień temu
 ...KRUSZ, uznana firma z ponad 25 letnim doświadczeniem w branży transportowej z siedzibą w Pszczynie poszukuje osoby na stanowisko: KIEROWCA C+E MIĘDZYNARODOWY ruchome podłogi Oczekiwania od kandydatów: - prawo jazdy kategorii C+E oraz kartę kierowcy, - aktualne...
4 dni temu
Kat b prawa jazdy . Praca na terenie dolnego śląska. Załadunek i powrót do Złotoryi ,od poniedziałku do piątku 8 godzin dziennie. Wynagrodzenie podstawowe + premia ( około 2000 zł netto) więcej informacji pod nr tel. Proszę przesłać CV na adres meilowy.
5 dni temu
Pielgrzymka, gm. Pielgrzymka, Dolnośląskie
Witam. Poszukuję kierowcy, praca na terenie kraju i państwach UE. Wymagane prawo jazdy C+E oraz kurs na przewóz rzeczy. Oferuję umowę o pracę z atrakcyjnymi zarobkami, dokładnych informacji udzielę telefonicznie. Zapraszam.
5 dni temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance