Praca Kierowca gm. Łęczyca, Łęczycki, Łódzkie

1-6 z 6 wyników

Data

cały czas

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Podobne zapytania:

Inne zapytania:

Pracodawcy

Freelance oferty:

Wyświetlenia

R

R

R

Pełny etat 3 dni temu

Błonie, gm. Łęczyca, Łódzkie

olx.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

zatrudnię kierowcę z kategorią c. jazda po kraju. wymagane : karta kierowcy, aktualne badania i książeczka zdrowia. więcej informacji pod numerem telefonu 509 - pokaż numer telefonu -. >>

Yesco Sp.zo.o 2 dni temu

Łęczyca, Łódzkie

lento.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Spedycja poszukuje do współpracy kierowców/przewoźników z własnym autem typu: BUS Plandeka 8-10 ep. do 3,5 t, dmc. Praca polega na świadczeniu usług transportowych. Zapewniamy: atrakcyjną stawkę za km regularność zleceń kontakt ze spedytorem 24h płacimy za każdy kilometr...  >>

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Łęczycy Sp.z o.o miesiąc temu

forumtransportu.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

kierowca autobusu Staż pracy: 0-5 lat Kategorie praw jazdy: D >>

Pełny etat 4 dni temu

Zatrudnię kierowcę kat. C+E w ruchu międzynarodowym- Europa Zachodnia System Pracy- 2tyg/weekend Przyjmujemy również kierowców bez doświadczenia Więcej informacji pod numerem tel 506- pokaż numer telefonu - >>

ManpowerGroup Sp. z o.o. 13 dni temu

praca.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Zadania: Obsługa maszyn i procesów zgodnie z instrukcjami stanowiskowymi, Praca przy linii produkcyjnej, Montowanie komponentów sprzętu Wymagania: Spostrzegawczość, Wysoka motywacja do pracy, Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany) Oferujemy... >>

Manpower 8 dni temu

ManpowerGroup (agencja 412) dla swojego Klienta - lidera produkcji sprzętu AGD poszukuje kandydatów na stanowisko pracownik pomocniczy. Zadania: - montaż sprzętu AGD - kontrola jakości - obsługa maszyn Wymagania: - mile widziane doświadczenie na produkcji (nie jest konieczne... >>

R

R

R

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance
Feedback