Praca Kierowca gm. Łask, Łódzkie

1-6 z 6 wyników

Łask, Łódzkie
Praca w systemie tygodniowym. Wyjazd i powrót do Polski. Man Tgx przypisany do kierowcy. Własna baza serwisowa. Umowa o pracę.
2 dni temu
Zatrudnię kierowcę na ciągnik plus naczepa (standard) na kierunki Polska-Czechy- Słowacja. Zjazdy piątek lub sobota Weekendy w domu. Tel. kontaktowy 668 - pokaż numer telefonu -
2 dni temu
Poszukiwaniu kierowca do jazdy betonomieszarka Wszystkie informacje związane z warunkami i wynagrodzeniem udzielane są telefonicznie Zapraszamy
6 dni temu
Wizbud Sp. z o.o.  -  Łask, Łódzkie
Obowiązki: Wykonywanie robót wiążących się z kierowaniem samochodem ciężarowym – wywrotką 4 i 3 osiową przy robotach ziemnych , torowych, okołotorowych , drogowych jak również roboty konserwacyjne. Wymagania: uprawnienia odpowiednie do prowadzenia samochodów...
17 dni temu
Urszula Wyrwas, Henryk Wyrwas S. C.  -  Łask, Łódzkie
kierowca samochodu ciężarowego Staż pracy: 0-5 latKategorie praw jazdy: C E
26 dni temu
Wymagania: - prawo jazdy kat. C+E - świadectwo kwalifikacji lub kurs na przewóz rzeczy - badania psychologiczne - zaświadczenie lekarskie - karta kierowcy - doświadczenie nie wymagane - kierunek PL-GB GB-PL - górne promy w obie strony
4 dni temu