Praca Kierowca gm. Łochów, Mazowieckie

1-5 z 5 wyników

RUTRA  -  Łochów, Mazowieckie
Obowiązki: Transport krajowy, wyjazdy w KÓŁKACH, CODZIENNE WYJAZDY i POWROTY DO WYSZKOWA Wymagania: Uczciwość, zaangażowanie, Prawo jazdy C+E, Kurs na przewóz rzeczy Oferta: Stała i atrakcyjna praca. Także dla kierowców początkujących oraz z małym doświadczeniem
21 dni temu
F.H.U. TOMAN TOMASZ SKÓRKA  -  Łochów, Mazowieckie
kierowca samochodu ciężarowego Staż pracy: 0-5 latKategorie praw jazdy: C E
7 dni temu
Wizbud Sp. z o.o.  -  Łochów, Mazowieckie
Obowiązki: Wykonywanie robót wiążących się z kierowaniem samochodem ciężarowym – wywrotką 4 i 3 osiową przy robotach ziemnych , torowych, okołotorowych , drogowych jak również roboty konserwacyjne. Wymagania: uprawnienia odpowiednie do prowadzenia samochodów...
16 dni temu
Łochów, Mazowieckie
Hurtownia GÓRMAX w Łochowie poszukuje pracowników na stanowiska KASJER- FAKTURZYSTA oraz KIEROWCA- MAGAZYNIER. Mile widziane doświadczenie na podobnych stanowiskach, obsługa kasy fiskalnej i komputera oraz uprawnienia do kierowania wózkami jezdniowymi. Zainteresowane...
4 dni temu
Poszukuję kierowcy kat. B na bus do 3,5 T, Transport międzynarodowy. Samochód Fiat Ducato 1,5 roku Umowa o pracę, wynagrodzenie po zjeździe z trasy, stawka 170zł/dzień System pracy do ustalenie, 4/1, 3/1 Wymagana znajomość języka Angielskiego na poziomie komunikatywnym...
1 dzień temu