Praca Kierowca gm. Łochów, Mazowieckie

1-7 z 7 wyników

Data

cały czas

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Podobne zapytania:

Inne zapytania:

Pracodawcy

Freelance oferty:

Pokazywać

R

R

R

RUTRA 18 dni temu

Łochów, Mazowieckie

praca.gratka.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Obowiązki: Transport krajowy, wyjazdy w KÓŁKACH, CODZIENNE WYJAZDY i POWROTY DO WYSZKOWA Wymagania: Uczciwość Prawo jazdy C+E Kurs na przewóz rzeczy Oferta: Stała i atrakcyjna praca i takie wynagrodzenie >>

klient GoWork.pl 4 dni temu

gowork.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

KIEROWCA MIĘDZYNARODOWY C+ERelacja Polska-Europa Zachodnia-PolskaATUTY PRACY KIEROWCY W LINK Konkurencyjne wynagrodzenie wypłacane w terminie (płaca zasadnicza, ryczałt, diety oraz premie)Identyczne warunki płacowe dla kierowców z Polski i innych krajówSzkolenie wstępne...  >>

Pełny etat 1 dzień temu

olx.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Hurtownia WARMET poszukuje pracowników na stanowisko: KIEROWCA KAT. C+E Umowa o pracę, Pełny etat, Wynagrodzenie 370- pokaż numer telefonu -0 zł. CV prosimy składać w siedzibie firmy: Al. Łochowska 4 07-130 Łochów >>

Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjno Usługowe ,,JOTAX,, s.c... 7 dni temu

Łazy, gm. Łochów, Mazowieckie

forumtransportu.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

kierowca samochodu ciężarowego Staż pracy: 0-5 lat Kategorie praw jazdy: C E >>

Witam Poszukuję kierowców z doświadczeniem lub bez. Nowe zestawy, wyjazdy na zachód maksymalnie dwa tygodnie. Stała pensja 6 tysięcy. Proszę o kontakt w godz 8-16. Tel: 577- pokaż numer telefonu - >>

Pełny etat 2 dni temu

Ostrówek, gm. Łochów, Mazowieckie

Zatrudnię kierowcę z prawem jazdy kat.B transport UE .Auta nowe. Więcej informacji tylko kontakt tel. 501- pokaż numer telefonu - .Zapraszam. PS nie odpisuję na maile brak czasu. >>

Pełny etat 14 dni temu

gumtree.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Zatrudnię kierowce kat. B do pracy w transporcie międzynarodowym. System pracy 3/1 lub 4/1 do uzgodnienia. Tylko z doświadczeniem. Auto plandeka 8ep. Umowa o prace , nie zlecenie. Wypłata od razu po powrocie z trasy. Praca od zaraz. Wymagana znajomość topografii Europy,... >>

R

R

R

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance
Feedback