Praca Kierowca gm. Łomianki, Warszawski zachodni, Mazowieckie

1-5 z 5 wyników

Data

cały czas

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Podobne zapytania:

Inne zapytania:

Pracodawcy

Freelance oferty:

Wyświetlenia

R

R

R

Wittchen S.A. 20 dni temu

Łomianki, Mazowieckie

praca.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Opis stanowiska: ~Przewóz osób na trasie Nowy Dwór Mazowiecki - Czosnów - Łomianki - Metro Młociny ~Dostarczanie przesyłek na terenie Warszawy ~Należyte i sumienne wykonywanie obowiązków ~Dbanie o powierzony samochód Wymagania: ~Doświadczenie w prowadzeniu busa ... >>

Uber Poland 13 dni temu

gazetapraca.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł Uber to firma technologiczna, która za pomocą aplikacji mobilnej łączy osoby potrzebujące przejazdu z prywatnymi kierowcami. W Polsce działamy już ponad dwa lata i w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko: >>

Pełny etat 12 dni temu

olx.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Poszukuję kierowcy - kuriera do pracy . Kat. B Obowiązki: • odbiór zleconych przesyłek i rozliczenie się z nich • dbałość o samochód i powierzony sprzęt • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami • prowadzenie na bieżąco stosownej dokumentacji...  >>

Pełny etat 4 dni temu

Zatrudnię kierowcę w transporcie międzynarodowym C+E kierowca Praca od zaraz, bardzo dobre warunki Prawie każdy weekend w domu Tylko z doświadczeniem >>

Pełny etat 5 dni temu

Zatrudnimy osobę na stanowisko kierowcy do rozwożenia pizzy z własnym samochodem (autko ekonomiczne). Praca stała lub dodatkowa. Elastyczne godziny pracy, możliwość pogodzenia pracy ze szkołą, praca wieczorami i w weekendy. >>

R

R

R

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance
Feedback