Praca Kierowca gm. Aleksandrów Kujawski, Kujawsko-Pomorskie

1-3 z 3 wyników

Aleksandrów Kujawski, Kujawsko-Pomorskie
Firma zatrudni kierowcę do realizacji tras na terenie PL-DE-PL kółka Weekendy w domu Podstawowe wymagania: - kategoria prawa jazdy B, - minimum doświadczenie w transporcie na busach Mile widziane: - znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, Oferujemy: ...
12 dni temu
Klient infoPraca.pl  -  Aleksandrów Kujawski, Kujawsko-Pomorskie
Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za podtrzymywanie relacji z obecnymi klientami, pozyskiwanie nowych klientów na terenie całego kraju oraz dostarczanie towaru. Wymagania: znajomość obsługi komputera (MS Office) prawo...
2 dni temu
 ...Aleksandrowie Kujawskim. Praca 4 godzin dziennie 7 dni w tygodniu. Zainteresowane osoby prośmy wysyłać CV -obsługa parkingu polega na kontrolowaniu czy kierowcy mają ważne bilety wykupione w parkometrach. ( podobne zasady jak w strefie płatnego parkowania w mieście )
5 dni temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance