Praca Kierowca gm. Brenna, Śląskie

1-4 z 4 wyników

BUS-TRANSPORT Rafał Kozioł  -  Brenna, gm. Brenna, Śląskie 4500 - 5500 zł
Zakres obowiązków jazda samochodem dostawczym Inne wymagania doświadczenie pracy w delegacjach - Unia Europejska
12 dni temu
Brenna, gm. Brenna, Śląskie 10 - 12 zł / stawka godzinowa
Poszukujemy kierowcy do rozwożenia pizzy . Pizzeria NOWA w Brennej, wymagana dyspozycyjność i chęć do pracy, więcej informacji w lokalu i przez tel. 798 - pokaż numer telefonu -
2 dni temu
Górki Wielkie, gm. Brenna, Śląskie
Praca w charakterze kierowcy międzynarodowego (Unia Europejska) wymagane prawo jazdy kat.B , wyjazdy 3/1 tyg. . Proszę wysyłać CV proszę wysyłać po przez "Napisz wiadomość". . Mile widziane doświadczenie . Praca dla Panów z PL wyjazdy do GB . Umowa o pracę na pełny etat...
1 dzień temu
TSG Euro-Express Janusz Lichosyt  -  Brenna, gm. Brenna, Śląskie
 ...Zadania: koordynowanie i nadzorowanie przewozów w transporcie międzynarodowym; monitorowanie pracy kierowców; optymalizacja tras; poszukiwanie podwykonawców i stały nadzór nad realizowanymi transportami. Wymagania stawiane kandydatom wykształcenie minimum...
12 dni temu