Filtry

Praca Kierowca gm. Chęciny, Świętokrzyskie

1-4 z 4 wyników

Wolica, gm. Chęciny, Świętokrzyskie
Firma transportowa zatrudni pracownika w charakterze Kierowcy C+E. Wymagania: • Prawo Jazdy C+E • Karta Kierowcy • Dyspozycyjność • Dobra organizacja pracy • Dbałość o powierzony sprzęt Oferujemy: • Stałą prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku...
11 dni temu
FHU AMSYL  -  Chęciny, Świętokrzyskie
ZATRUDNIMY KIEROWCĘ DO TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO DO PRZEWOZU ZWIERZĄT Z WAŻNYMI UPRAWNIENIAMI i PASZPORTEM
13 dni temu
WAPNER Mirosław Czekaj,Paweł Czekaj  -  Bolmin, gm. Chęciny, Świętokrzyskie 2500 - 5000 zł
Zakres obowiązków przewóz towarów
10 dni temu
Chęciny, Świętokrzyskie
Witam, Od dnia dzisiejszego poszukujemy kierowce na trasy tylko po Beneluxie. (Belgia,Holandia,Niemcy na powrocie Czechy,Słowacja) Przebiegi za 3/1 tyg ok.10 000 km stawka 0,28gr/km Za oszczednosc km i paliwa premia. Na początek umowa-zlecenie po kilku wyjazdach...
7 dni temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance