Praca Kierowca gm. Choroszcz, Podlaskie

1-5 z 5 wyników

1.PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE "SONTEX" RO...  -  Porosły, gm. Choroszcz, Podlaskie 20 zł
Zakres obowiązków x
1 dzień temu
Porosły, gm. Choroszcz, Podlaskie
Transport realizowany na terytorium Polski ciągnik siodłowy z naczepą typu firanka Wymagania: prawo jazdy kategorii C+E ( kod 95) aktualna karta kierowcy, doświadczenie na stanowisku kierowcy, Oferujemy: umowę o pracę weekend w domu (baza Białystok)
4 dni temu
Iglotex-Łukasz Sp. z o.o.  -  Porosły, gm. Choroszcz, Podlaskie 2500 zł
Zakres obowiązków terminowa dostawa towaru na powierzonym terenie, załadunek i rozładunek toarów, prowadzenie dokumentacji Inne wymagania badania sanitarne
16 dni temu
Klient infoPraca.pl  -  Choroszcz, Podlaskie
Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za podtrzymywanie relacji z obecnymi klientami, pozyskiwanie nowych klientów na terenie całego kraju oraz dostarczanie towaru. Wymagania: znajomość obsługi komputera (MS Office) prawo...
4 dni temu
Choroszcz, Podlaskie
Witam zatrudnię kierowcę z doświadczeniem na wywrotkach. Tomasz Dojlida 667
5 dni temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance