Praca Kierowca gm. Działoszyn, Łódzkie

1-5 z 5 wyników

Działoszyn, Łódzkie
Poszukuję doświadczonego kierowcy z prawem jazdy kategorii C+E. Praca na wywrotce w ruchu międzynarodowym od poniedziałku do piątku.
14 dni temu
Wizbud Sp. z o.o.  -  Działoszyn, Łódzkie
Obowiązki: Wykonywanie robót wiążących się z kierowaniem samochodem ciężarowym – wywrotką 4 i 3 osiową przy robotach ziemnych , torowych, okołotorowych , drogowych jak również roboty konserwacyjne. Wymagania: uprawnienia odpowiednie do prowadzenia samochodów...
18 dni temu
Zatrudnię kierowcę z kat C + E w transporcie krajowym, praca od poniedziałku do piątku, więcej informacji pod nr telefonu 608 - pokaż numer telefonu -
13 dni temu
 ...kierowcę kat. C+E w transporcie krajowym. Wymagania: - prawo jazdy kat. C+E (kod 95) - aktualne badania lekarskie - ważna karta kierowcy - minimum roczne doświadczenie na stanowisku kierowcy - pracowitość, uczciwość oraz odpowiedzialność w pracy. Oferujemy: -...
7 dni temu
Zatrudnię kierowce z prawem jazdy kat.C+E oraz kartą kierowcy. Praca od poniedziałku do piątku,weekendy w domu,więcej informacji pod numerem tel. 723 - pokaż numer telefonu -
6 godzin temu