Praca Kierowca gm. Głogów Małopolski, Podkarpackie

1-9 z 9 wyników

Usługi Transportowe  -  Głogów Małopolski, Podkarpackie
Szukam kierowcy kat. B na stanowisko kurier. Praca w dużej firmie kurierskiej, magazyn Rudna Mała. Dobra trasa oraz uczciwe, godziwe wynagrodzenie. Mało kilometrów, rejon nieopodal magazynu. Proszę o konkretne oferty, cv na maila, ew kontakt telefoniczny. Wymagana niekaralność...
4 dni temu
"POLMAX" Piotr Buszta  -  Rogoźnica, gm. Głogów Małopolski, Podkarpackie 3000 zł
Zakres obowiązków do uzgodnienia Inne wymagania [Inne] : WYMAGANE DOŚWIADCZENIE MIN. 1 ROK
7 dni temu
Firma Transportowa- Kamil Bratek  -  Rudna Mała, gm. Głogów Małopolski, Podkarpackie 3500 zł
Zakres obowiązków do uzgodnienia Inne wymagania Wymagany aktualny przewóz rzeczy oraz karta kierowcy.
17 dni temu
"POLMAX" Piotr Buszta  -  Rogoźnica, gm. Głogów Małopolski, Podkarpackie 4000 zł
Zakres obowiązków TRANSPORT KRAJOWY
2 dni temu
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "DREMEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ...  -  Rudna Mała, gm. Głogów Małopolski, Podkarpackie 4500 zł
Zakres obowiązków do uzgodnienia - kierowanie nowym ciągnikiem siodłowym Inne wymagania prawo jazdy kat C+E , stosowne uprawnienia , mile widziane doświadczenie w kierowaniu ciągnikem siodłowym .
4 dni temu
Rudna Mała, gm. Głogów Małopolski, Podkarpackie
Zatrudnię kierowców kat.C - firma GEFCO Praca w RUDNEJ MAŁEJ Jazda po terenie Podkarpacia Umowa o prace Zarobki do uzgodnienia STAŁA PŁACA MIESIĘCZNA Wymagania. - Niekaralność - Prawo jazdy kat.C - Doświadczenie TEL. 693 - pokaż numer telefonu -
8 dni temu
kontakt przez PUP  -  Głogów Małopolski, Podkarpackie 2400 zł
Zakres obowiązków prowadzenie pojazdów ciężarowych wraz z przyczepą ciężarową
8 dni temu
FFUH RET-FOL  -  Głogów Małopolski, Podkarpackie 6000 zł
Zakres obowiązków do uzgodnienia
13 dni temu
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE \\  -  Rudna Mała, gm. Głogów Małopolski, Podkarpackie
kierowca samochodu ciężarowego Staż pracy: 0-5 latKategorie praw jazdy: C E
6 dni temu