Praca Kierowca gm. Golub-Dobrzyń, Kujawsko-Pomorskie

1-5 z 5 wyników

Golub-Dobrzyń, Kujawsko-Pomorskie
zatrudnimy: KIEROWCÓW C z województwa kujawsko-pomorskiego oczekiwania: - karta kierowcy, ważne prawo jazdy C, - niekaralność, dobra reputacja - dyspozycyjność - świadectwo kwalifikacji zawodowych na przewóz rzeczy - orzeczenie psychologiczne zapewniamy...
1 dzień temu
Prime delta Sp. z o.o.  -  Golub-Dobrzyń, Kujawsko-Pomorskie
Zatrudnimy kierowców kat C+E, Mile widziane ADR. Oferujemy stałe zatrudnienie na umowę o pracę, zarobki nawet do 10 tys/miesiąc. Więcej informacji pod nr telefonu 734446440
2 dni temu
Bożena  -  Golub-Dobrzyń, Kujawsko-Pomorskie
Poszukuję kierowcy z kategorią D z terenu Golubia
9 dni temu
Usługi Transportowe - Piotr Ronowicz  -  Ostrowite, gm. Golub-Dobrzyń, Kujawsko-Pomorskie 3000 zł
Zakres obowiązków praca na terenie kraju i Europy
3 dni temu
Poszukuję kierowcy z kat.C+E na Polskę na izotermę lub firanę.Mile widziane doświadczenie zawodowe.
2 dni temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance