Praca Kierowca gm. Gryfice, Zachodniopomorskie

1-9 z 9 wyników

TRANSGRYF TRANSPORT I HANDEL DARIUSZ PIOTROWSKI GRYFICE  -  Gryfice, Zachodniopomorskie 7500 zł
Zakres obowiązków kierowca kat c+e Inne wymagania TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY TEREN UNII EUROPEJSKIEJ
14 dni temu
FIRMA "TRANS-POL" S.C. Z. STOLARCZYK-WASZCZUK & A.WASZCZUK  -  Gryfice, Zachodniopomorskie 2100 zł
Zakres obowiązków KIEROWCA POMOCY DROGOWEJ
14 dni temu
Gryfice, Zachodniopomorskie
Zatrudnimy kierowcę z kat. D (autobus) w celu realizowania przewozów szkolnych w gminach Łobez, Nowogard, Goleniów. Oferujemy umowę o pracę. Warunki do uzgodnienia. Osoby zainteresowane z w/w miejscowości lub okolic proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.
14 dni temu
EURO-TRANSPORT TADEUSZ KRYSA GRYFICE  -  Gryfice, Zachodniopomorskie 6000 zł
Zakres obowiązków transport międzynarodowy
14 dni temu
Firma Jack-Drew przyjmie kierowcę kat.C+E.Praca polega na wywożeniu towaru (palet) do Danii dwa razy w tygodniu od poniedziałku do czwartku. Powroty na pusto. Weekendy wolne. Proszę o przesyłanie CV na OLX lub bezpośredni kontakt telefoniczny.
1 dzień temu
Hurtownia napojów i alkoholi poszukuje kierowcy samochodu dostawczego (kat. B) z Gryfic lub okolic Praca na stałe Osoby zainteresowane ofertą proszone są o kontakt w siedzibie firmy w godzinach 8.00-14.00. Hurtownia Dukato ul. Broniszewska 32 Gryfice
11 dni temu
EURO-TRANSPORT  -  Gryfice, Zachodniopomorskie
kierowca samochodu ciężarowego Staż pracy: 0-5 latKategorie praw jazdy: C E
15 dni temu
 ...Opis oferty Zatrudnimy kierowców do Pizzerii. Wymagania Prawo jazdy kat. B Oferujemy Elastyczny grafik i atrakcyjne zarobki....
15 dni temu
GS TRANSPORT Sp. z o.o.  -  Gryfice, Zachodniopomorskie
Poszukujemy od czerwca 2017 kierowców kategorii C+E do pracy w ruchu międzynarodowym (głównie: Niemcy, Belgia, Holandia, Francja) na zestawie: ciągnik (DAF XF 105) + naczepa (firanka). Elastyczny system pracy ze zjazdami do domu na długi weekend (3 dni) co dwa tygodnie...
11 dni temu