Praca Kierowca gm. Kazimierza Wielka, Świętokrzyskie

1-4 z 4 wyników

Kazimierza Wielka, Świętokrzyskie
Zatrudnie kierowce kat. C na sezon ogorkowy. Stale kolka codziennie w domu
1 dzień temu
Kano Sp.z.o.o  -  Kazimierza Wielka, Świętokrzyskie
Obowiązki: prawo jazdy kat. C+E doświadczenie zawodowe kurs na przewóz rzeczy, karta kierowcy. Wymagania: zatrudnienie na podstawie umowy o prace, atrakcyjne zarobki, częste powroty do Polski. Oferujemy:
24 dni temu
Poszukuje kierowcy C+E wymagana karta tacho. Kraj od pon do pt. Gwarantowane weekendy w domu. Gwarantowana co miesięczna podstawa w przypadku nie zrobienia 10 tys km miesięcznie.
2 dni temu
Buche sp. z o.o.  -  Kazimierza Wielka, Świętokrzyskie
 ..., -terminowe rozliczenia, -pracę w nowym samochodzie MAN wraz z nową naczepą. Wymagania: •doświadczenie w pracy na stanowisku kierowcy międzynarodowego min. 6 miesięcy, •prawo jazdy kat. C+E, •kurs na przewóz rzeczy, •aktualne badania lekarskie i psychologiczne,...
6 dni temu