Praca Kierowca gm. Lubawa, Warmińsko-Mazurskie

1-5 z 5 wyników

PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWE MAZUR TRANSPORT MIROSŁAW MAZUR  -  Sampława, gm. Lubawa, Warmińsko-Mazurskie 2000 zł
Zakres obowiązków zgodny ze stanowiskiem
11 dni temu
NESTA Sp. z o.o.  -  Lubawa, Warmińsko-Mazurskie 2000 zł
 ...Zakres obowiązków transport towarów za granicą - Skandynawia Inne wymagania w związku z rozwojem, firma zatrudni rzetelnych kierowców. Istnieje możliwość przyuczenia kierowców bez doświadczenia w transporcie zagranicznym. Wynagrodzenie od 2.000 zł brutto + stawka...
14 dni temu
Lubawa, Warmińsko-Mazurskie
Dynamicznie rozwijająca się firma TAXInonstop świadcząca usługi taksówkarskie zatrudni kierowców. Praca na terenie Lubawy. Oferujemy: • nową flotę pojazdów • pracę w młodym zespole • miłą atmosferę • elastyczne godziny pracy • atrakcyjne wynagrodzenie oczekujemy...
7 dni temu
NESTA Sp. z o.o.  -  Lubawa, Warmińsko-Mazurskie
kierowca ciągnika siodłowego Staż pracy: 0-5 latKategorie praw jazdy: C E
15 dni temu
Poszukuje kierowcy C+E, transport krajowy, wysokie zarobki, weekendy w domu. Proszę o kontakt zainteresowanych, pilne :)
12 dni temu