Praca Kierowca gm. Morąg, Warmińsko-Mazurskie

1-8 z 8 wyników

Wipasz  -  Morąg, Warmińsko-Mazurskie
 ...obowiązkowość; • prawa jazdy kategorii C + E ważne minimum rok; • znajomości obsługi tachografu cyfrowego; • znajomości norm czasu pracy kierowcy; • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.Osoba zatrudniona na stanowisku Kierowcy odpowiedzialna jest za:  • dostarczenie...
Jooble aplikowanie 19 dni temu
JASAM Sp. z o.o. Olsztyn  -  Morąg, Warmińsko-Mazurskie 2100 - 2400 zł
Zakres obowiązków obsługa magazynu,dowóz towaru do klienta
7 dni temu
Robert Witkowski  -  Morąg, Warmińsko-Mazurskie 2100 zł
Zakres obowiązków dostawa i rozwóz posiłków
12 dni temu
Transport Usługowy Mariusz Klimbejn  -  Chojnik, gm. Morąg, Warmińsko-Mazurskie 4500 - 5000 zł
Zakres obowiązków wg stanowiska
12 dni temu
Przedsiębiorstywo Handlowo Usługowe Intertrans H.Bałabański  -  Jędrychówko, gm. Morąg, Warmińsko-Mazurskie 4000 - 5000 zł
Zakres obowiązków przewóz ładunku na trasie POLSKA-FRANCJA
24 dni temu
Morąg, Warmińsko-Mazurskie
Firma recyklingowa zatrudni kierowcę z kat C do przewozu surowców wtórnych. Proszę o kontakt drogą mailową i podanie w nim swojego numeru telefonu lub proszę wysłać informację smsem, a ja odzwonię. Praca na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.
2 dni temu
Intertrans  -  Jędrychówko, gm. Morąg, Warmińsko-Mazurskie
kierowca samochodu ciężarowego Staż pracy: 0-5 latKategorie praw jazdy: C E
24 dni temu
Zatrudnimy kierowców w transporcie międzynarodowym C + E Mile widziane doświadczenie, Oferujemy: - Wynagrodzenie wypłacane terminowo - szacunek dla kierowców - uczciwe warunki pracy oraz przyjazną atmosferę - niezbędne narzędzia pracy BHP - pracę tylko zgodnie...
2 dni temu