Praca Kierowca gm. Murowana Goślina, Wielkopolskie

1-5 z 5 wyników

Murowana Goślina, Wielkopolskie
Mała firma 5 aut. Praca stała , kraj . Warunki i atmosfera przyjazna w firmie. Zapraszamy kierowców którzy chcą pracować. Wysokość zarobków w dużej mierze zależne od kierowcy. Baza okolice poznania . Pozdrawiam i zapraszam do siebie.
6 dni temu
Przyjmę kierowcę kat C+E w ruchu międzynarodowym na samochód DAF + chłodnia. Wszystkie weekendy w domu.Baza w Murowanej Goślinie.
8 dni temu
OTP Wdrożyła Nowoczesny System  -  Murowana Goślina, Wielkopolskie
Opis stanowiska: ~ przewóz i dystrybucja paliw Od kandydatów oczekujemy: ~ prawa jazdy C + CE ~uprawnień ADR kl. 3 lub kl. 2 ~uprawnień TDT do napełniania i opróżniania zbiorników transportowych kl. 3 lub kl. 2 ~uprawnień na przewóz rzeczy ~wykształcenia średniego...
2 miesięcy temu
Zatrudnię kierowcę kat. C+E z okolic Murowanej Gośliny. Praca na kontenerach oraz wywrotkach, mile widziane doświadczenie.
1 dzień temu
Przyjmę do pracy na stanowisko kierowcy kat.C+E (dystrybucja art.spożywczych, stałe miejsce załadunku jak i też stałe i szybkie punkty rozładunkowe okolice Poznania i północno-zachodnia część kraju)praca na pełny etat ,umowa o prace, a przede wszystkim miła rzetelna współpraca...
5 dni temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance