Filtry

Data

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Freelance oferty:

Pokazywać

Praca Kierowca gm. Niepołomice, Małopolskie

1-6 z 6 wyników

Niepołomice, Małopolskie
Zatrudnię kierowce na wywrotkę z prawo jazdy kat C i z aktualnym przewozem rzeczy. Więcej informacji pod nr telefonu .
9 dni temu
Klient infoPraca.pl  -  Niepołomice, Małopolskie
Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za podtrzymywanie relacji z obecnymi klientami, pozyskiwanie nowych klientów na terenie całego kraju oraz dostarczanie towaru. Wymagania: znajomość obsługi komputera (MS Office) prawo...
1 dzień temu
Poszukuje kierowcy C+E , trasa międzynarodowa, umowa o prace - pełny etat, praca w systemie 4/2, pensja + dieta. Zainteresowanych proszę o kontakt.
10 dni temu
Limss Tour  -  Niepołomice, Małopolskie
Firma transportowa o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje do pracy kierowców autokarów ( kat D ). Wymagania: - minimum 2 letnie doświadczenie w obsłudze grup Chińskich lub Koreańskich - minimum podstawowa znajomość j. angielskiego - dyspozycyjność Zainteresowane osoby...
26 dni temu
Zatrudnię kierowce kat. C na własnej działalności, przy dystrybucji art. spożywczych. Baza w Niepołomicach. Proszę o kontakt między 7 a 15 tel 501 tel 517
8 godzin temu
Poszukiwani kierowcy do przeprowadzania Nowych Pojazdów" na własnych kołach" (zagranica oraz kraj) wymagania prawo jazdy kat C mile widziane E Własna działalność (warunek)

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance