Praca Kierowca gm. Pępowo, Wielkopolskie

1-5 z 5 wyników

Działalność Handlowo-Usługowa Waldemar Szafraniak  -  Magdalenki, gm. Pępowo, Wielkopolskie 4000 zł
Zakres obowiązków Praca w gospodarstwie rolnym
12 dni temu
Pępowo, Wielkopolskie
Zatrudnię kierowcę w transporcie międzynarodowym. Kierowcy z doświadczeniem w transporcie międzynarodowym. Kierowcy tylko z EU.
2 dni temu
Czeluścin, gm. Pępowo, Wielkopolskie
Zatrudnie kierowcow z kat B na busa w transporcie miedzynarodowym wiecej info tel. Lub CV na maila umowao prace lub zlecenie wyjazdy 2/1 3/1 4/1 do uzgodnienia
2 dni temu
Zatrudnimy pracownika na stanowisko magazynier-kierowca Opis stanowiska: Miejsce pracy: Pępowo Kompletacja i wydawanie towarów Dbałość o stan towaru na magazynie Prowadzenie dokumentacji magazynowej Rozładunek i załadunek towarów Składowanie towarów wg. ustalonych...
23 godziny temu
Zatrudnimy pracownika na stanowisku handlowiec - sprzedawca Poszukujemy również pracownika na stanowisko magazynier-kierowca. Do zakresu obowiązków na w/w stanowisku należy bieżąca obsługa Klientów hurtowych i detalicznych, zgodnie z procedurami doradztwo techniczne...